Treść artykułu

KONCERT Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

05/03/2024 Autor: admin
21 stycznia 2024 r. w Domu Kultury w Nieledwi, odbył się „Koncert z okazji dnia babci i dziadka”. Koncert rozpoczął Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Pan Stanisław Wojczuk witając mieszkańców gminy, wykonawców oraz gości, którzy przybyli na to wydarzenie. Następnie Wójt Gminy Trzeszczany Pan Paweł Lipski oraz Przewodniczący Rady Gminy Trzeszczany Pan Mariusz Pietnowski złożyli dziadkom i babciom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.
Koncert rozpoczęły uczennice ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Nieledwi, które do występu przygotowywały się pod okiem Dyrektora Szkoły – Pana Andrzeja Pachli. Ponadto w koncercie wzięło udział pięć zespołów działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Trzeszczanach tj., zespół „Ostrowiacy” z Ostrówka, zespół „Stokrotki” z Nieledwi, zespół „ECHO”
z Trzeszczan, zespół „Niepokorni” oraz zespół „Zorzanie” z Zadębiec.
Podczas koncertu na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek w postaci ciast ufundowanych przez Wójta Gminy Trzeszczany.
Dziękujemy wykonawcom za czynny udział w koncercie oraz wszystkim przybyłym za obecność, natomiast dziadkom i babciom jeszcze raz życzymy zdrowia, miłości, pomyślności
oraz aby każdy dzień przynosił Wam uśmiech i radość.