Zapraszamy na Piknik Rodzinny w Nieledwi

25/07/2014 Autor: admin

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy na PIKNIK RODZINNY do Nieledwi w dniu 27 lipca 2014 roku.

Rozpoczynamy o godz. 9.00 zawodami wędkarskimi na stawie w parku – osoba, do której należy się zgłaszać: Pan Jan Nowak – ogłoszenie wyników zawodów i wręczenie pucharów nastąpi w części popołudniowej imprezy ok. godz. 16.00

Od godz. 15.00 zapraszamy wszystkich na plac przy Domu Kultury i stadion sportowy.

A tam:

– rozgrywki w piłce nożnej drużyn 6-osobowych – zgłoszenia przyjmuje Pan Damian Szaruga

– przeciąganie liny

– występy i pokazy:

• zespół „Ostrowiacy” wraz z kapelą
  • zespół „Mada-Bis” z Wojsławic
  • zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych związane z kampaniami „Postaw na Rodzinę” oraz „Odpowiedzialny kierowca”
  • pokaz sprzętu policyjnego
  • pokaz sprzętu Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie
  • pokaz ratownictwa przedmedycznego
  • atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnia, zamek, trampolina – dzieci korzystają z urządzeń całkowicie za darmo
  • stoiska z napojami, przekąskami i zabawkami

Imprezę kończymy zabawą na powietrzu, która potrwa do 2400 – gra DJ Jurek.

Organizatorami imprezy są: Gminny Ośrodek Kultury w Trzeszczanach i Gminny Ludowy Klub Sportowy „Płomień-Spartan” Nieledew.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę do Nieledwi!