Zakończenie roku w Kąciku Malucha

07/07/2014 Autor: admin

24 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzeszczanach odbyło się uroczyste zakończenie zajęć w Kąciku Malucha.

Kącik Malucha to inicjatywa podjęta przez Bibliotekę po zakończeniu projektu „Kącik Malucha- bawi, uczy, słucha”. Spotkania miały formę zajęć skierowanych do małych dzieci wraz z rodzicami.  Pomysłodawcą i prowadzącą zajęcia była Pani Joanna Kons- bibliotekarz z GBP w Trzeszczanach.
W zakończeniu oprócz maluchów z rodzicami udział wziął Wójt Gminy Pan Mirosław Kutera, Sekretarz Pan Wacław Borkowski oraz inspektor ds. Oświaty Pani Anna Błaszczuk- Jeleń. Po powitaniu przez Panią Dyrektor GOK Stanisławę Stachowiak wszyscy obejrzeli prezentację obrazującą efekty naszych spotkań. Wójt Gminy rozdał dzieciom cukierki, a także uczestniczył w uroczystym wręczeniu dyplomów i paczek dla dzieci ufundowanych przez Gminny Ośrodek Kultury. Na zakończenie wszyscy zostali poczęstowani tortem przygotowanym specjalnie na tę okazję i zaproszeni na poczęstunek.
Ze swojej strony chcemy serdecznie podziękować przede wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w spotkaniach. Jednocześnie mamy nadzieję że po wakacjach będziemy mogli nadal kontynuować zabawę w Kąciku Malucha.