Wycieczka na zakończenie Ferii Zimowych

31/01/2017 Autor: admin

Dla dzieci, które uczestniczyły w zajęciach podczas Ferii Zimowych Gminny Ośrodek Kultury zorganizował wycieczkę do Janowa Lubelskiego, gdzie zwiedziliśmy ogromny park rekreacji „Zoom natury”. Zoom Natury to nowoczesne laboratoria edukacyjne łączące aktywne poznawanie świata z zabawą, położone nad Zalewem Janowskim. Dzieci oprócz zwiedzania czterech laboratoriów mogły skorzystać ze wszystkich dostępnych w nich atrakcji. Nowoczesne wyposażenie i ciekawe nowinki techniczne sprawiły, że uczestnicy wyjazdu miło spędzili czas na poznawaniu wszystkich dostępnych urządzeń. Na zakończenie zwiedzania odwiedziliśmy kino 3D, gdzie obejrzeliśmy ciekawy film animowany. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.