Treść artykułu

Wakacje bez promili- festyn

07/07/2017 Autor: admin

25 czerwca w Trzeszczanach w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł” odbył się festyn „Wakacje bez promili”. Uczestnicy imprezy otrzymali materiały i ulotki promujące akcję. W czasie Festynu odbyły się dwa konkursy: „Mój przyjaciel”- konkurs plastyczny dla dzieci i konkurs wiedzy z zakresu uzależnień dla dorosłych.
W konkursie plastycznym powołana komisja nagrodziła Annę Prystupa i Martę Prystupa, natomiast w konkursie dla dorosłych najlepsi byli: Pan Artur Guluk i Pani Jolanta Wołk.
Podczas imprezy wystąpiły zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury: Promyczki, Twister, Stokrotki, Ostrowiacy, zespół z Trzeszczan oraz duet Patrycja i Karolina. Gościnnie wystąpiła Sabina Poterucha. Imprezie towarzyszyły pokazy sprzętu Policji, Straży Granicznej oraz Straży Pożarnej. Zgromadzone Panie mogły skorzystać z oferty AVON, a dzieci w tym czasie miały do dyspozycji darmowe dmuchańce i zabawy z animatorami z Gminnego Ośrodka Kultury. Wieczorną dyskotekę poprowadził DJ Patryk.
Serdecznie dziękujemy służbom mundurowym za udostępnienie i zaprezentowanie sprzętu.
Podziękowania kierujemy też w stronę głównego sponsora, jakim była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Gminy Trzeszczany.