Turniej Bilarda o Puchar Sołtysa

18/02/2015 Autor: admin

Gminny Ośrodek Kultury w Trzeszczanach zaprasza dorosłych  mieszkańców Trzeszczan do udziału w TURNIEJU BILARDA.

Odbędzie się on 21 lutego 2015 roku o godz. 9.00 w Świetlicy wiejskiej w Trzeszczanach. Dodatkowych informacji udziela instruktor GOK Pani Dorota Borys. Kontakt pod numerem telefonu 84/6575079.
Fundatorem Pucharu jest Sołtys wsi Trzeszczany Pierwsze.

Turnieju  w bilard o puchar  sołtysa wsi Trzeszczany Pierwsze

1.Organizatorem  Turnieju w Bilard jest Gminny Ośrodek Kultury w Trzeszczanach

Fundatorem nagrody jest sołtys wsi Trzeszczany Pierwsze Pan Marek Ryś

2. Termin

Turniej odbywać się będzie w Świetlicy wiejskiej w Trzeszczanach

w dniu 21 lutego 2015 r. od godz. 9.00

3. Zapisy na turniej odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzeszczanach,

pod nr tel.  846575079 oraz w dniu Turnieju do godz. 9.15

4. Zawodnicy

W turnieju mogą brać udział  mieszkańcy wsi Trzeszczany Pierwsze, którzy ukończyli 18 rok życia.

5.System rozgrywek

Turniej rozegrany zostanie systemem pucharowym. Losowanie odbędzie się w dniu rozgrywania turnieju na podstawie listy zgłoszonych zawodników.  Gracz, który zwycięży 3partie przechodzi do następnego etapu. W przypadku nieparzystej liczby uczestników jeden z graczy zostanie rozstawiony i automatycznie awansuje do następnego etapu. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwać będą sędziowie.

Do finału awansują zwycięzcy gier półfinałowych, natomiast o 3 miejsce zagrają zawodnicy którzy przegrają w swoich półfinałach.