Treść artykułu

Święto Seniorów z Nieledwi

22/06/2016 Autor: admin

18 czerwca 2016 roku w Domu Kultury w Nieledwi swoje święto obchodzili seniorzy. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Wójt Gminy Trzeszczany Pan Stanisław Czarnota z małżonką, proboszcz parafii Nieledew ks. Janusz Granda,sołtys wsi Nieledew Pan Dominik Radomski z małżonką, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Horodle Pani Stanisława Czujka,dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Grabowcu Pani Elżbieta Nowak z małżonkiem, Pani Justyna Krawczyk i Pan Damian Szaruga ze Stowarzyszenia
„Kamienie Milowe”, przyjaciele klubu Państwo Anna i Mieczysław Szewc oraz Państwo Anna i Czesław Sobczuk, Pan Arkadiusz Pydyś pracownik Gminnego Ośrodka Kultury w Trzeszczanach oraz pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzeszczanach i Nieledwi Pani Zofia Kowalska i Pani Zofia Bobowska. Wraz w „Platanem” świętowali seniorzy z zaprzyjaźnionych klubów ze Strzyżowa, Ostrówka, Zadębiec oraz Trzeszczan.
Dla seniorów zaśpiewały i zatańczyły dzieci z zespołu „Promyczki” działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury oraz przedszkolaki z przedszkola w Trzeszczanach.
Były życzenia, prezenty przy dźwiękach muzyki seniorzy bawili się jak za dawnych lat nie pamiętając o kłopotach, tryskając dobrym humorem.
Przewodnicząca klubu Stanisława Paterak wraz z seniorami dziękuje wszystkim zaproszonym gościom i seniorom za przybycie i udział w uroczystości.