Podsumowanie Roku Kulturalnego w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzeszczanach

27/06/2013 Autor: admin

W dniu 26 czerwca 2013 roku w domu Kultury w Nieledwi odbyło się uroczyste zakończenie Roku Kulturalnego 2012-2013.

Instruktorzy GOK mieli okazję pochwalić się efektami swojej rocznej pracy. Na scenie zaprezentował się teatrzyk kukiełkowy prowadzony przez Panią Małgorzatę Szajuk, zatańczyły zespoły tańca towarzyskiego prowadzone przez panią Dorotę Borys,  zagrali młodzi instrumentaliści oraz wystąpił zespół śpiewaczy „Stokrotki”  prowadzeni przez Pana Arkadiusza Pydysia. Klub seniora „Platan” przygotował wyśmienite i wspaniale skomponowane kanapeczki. Imprezie towarzyszyła fotorelacja  multimedialna z wydarzeń kulturalnych 2012-2013. Miło było nam gościć  wójta gminy Trzeszczany Pana Mirosława Kuterę, przewodniczacą komisji oświaty i kultury Pania Edytę Dobosz-Maciuk oraz Pana Marka Rysia prezesa Towarzystwa Fotograficznego Ziemi Hrubieszowskiej.

Panu wójtowi, wszystkim zaprzyjaźnionym firmom, osobom prywatnym, sponsorom, rodzicom dziękujemy za zaangażowanie, owocną współpracę, a przede wszystkim za okazaną  życzliwość i przyjazną atmosferę w kontaktach zawodowych.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Trzeszczanach