Podaj Dalej- szkolenie w Sitnie

14/08/2013 Autor: admin

Za nami kolejne trzecie już spotkanie, które odbyło się w ramach Mikrograntu „Podaj dalej”, uzyskanego dzięki Programowi Rozwoju Bibliotek  przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Trzeszczanach.

Tym razem przedstawicielki bibliotek  z Trzeszczan, Horodła, Adamowa i Sitna spotkały się  8 sierpnia 2013 roku  w gościnnych progach biblioteki w  Sitnie. Temat spotkania to „ Dobre praktyki- to się sprawdza”. Każda z bibliotek przedstawiła swoje działania na rzecz społeczności lokalnej za pomocą  prezentacji multimedialnych, dzięki którym dowiedziałyśmy się o wielu ciekawych inicjatywach, prowadzonych przez bibliotekarki. Reprezentantka  każdej z bibliotek opowiedziała o dobrych i sprawdzonych formach pracy prowadzonych w bibliotece oraz licznych i ciekawych projektach skierowanych do różnych grup wiekowych. Już 22 sierpnia 2013 roku planujemy video-konferencję, za pomocą której sprawdzimy swoje umiejętności wykorzystania nowych technologii w komunikacji międzybibliotecznej, na które już dziś zapraszamy swoje biblioteki partnerskie.

Serdecznie dziękujemy koleżance z biblioteki z Sitna Pani Danucie Wrotniak oraz jej współpracownikom za serdeczne przyjęcie nas oraz gorącą atmosferę jaka panowała podczas spotkania.