Platan z wizytą w Grabowcu

21/04/2015 Autor: admin

12 kwietnia 2015 Klub Seniora „Platan” z Nieledwi gościł w Gminnym Ośrodku Kultury w Grabowcu, gdzie odbyło się spotkanie seniorów. Gminny Ośrodek Kultury pokazała seniorom Pani Katarzyna Sawicka – instruktor GOK. Nasi seniorzy zwiedzili Izbę Regionalną, po której oprowadził ich Wójt Gminy Grabowiec  razem z  Przewodniczącą Rady Gminy Panią Agnieszką Rachańską.  Następnie, seniorzy udali się do kościoła w Grabowcu, z historią którego zapoznał ks. proboszcz Zygmunt Żółkiewski.
Seniorzy zwiedzanie Grabowca zakończyli  w Gminnym Ośrodku Kultury,  gdzie  można było obejrzeć dwie wystawy:

1. Prace seniorów z Nieledwi

2.Wystawa ikon Pani Małgorzaty Szajuk – instruktora Gminnego Ośrodka Kultury w Trzeszczanach.

Celem spotkania była wymiana doświadczeń kulturalnych między seniorami z Nieledwi i Grabowca. O doświadczeniach związanych z powstaniem i prowadzeniem Klubu mówiła Pani Stanisława Paterak – przewodnicząca Klubu.