Platan- Minął rok jak jesteśmy razem

31/01/2013 Autor: admin

MINĄŁ ROK JAK JESTEŚMY RAZEM

Pod takim hasłem Klub Seniora „Platan” działający przy Domu Kultury w Nieledwi obchodził swoja pierwszą rocznicę istnienia.

Jubileusz świętowano 26 stycznia 2013 roku wspólnie z zaproszonymi gośćmi w osobach: wójt gminy Trzeszczany Pan Mirosław Kutera  z małżonką, przewodniczący Rady Gminy Pan Czesław Sykut, radny Rady Powiatu Hrubieszowskiego Pan Jan Nowak, sołtys wsi Nieledew Pan Stanisław Czarnota z małżonką, zaprzyjaźniony Klub Seniora „Druga Młodość” ze Strzyżowa wraz z dyrektorem Gminnej Biblioteki Publicznej w Horodle Panią Stanisławą Czujka oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Trzeszczanach.

W miłej atmosferze przy suto zastawionych stołach oraz tortach urodzinowych bawiono się przy muzyce Pana Tadeusza Kuliga, który zawsze chętnie uświetnia imprezy seniorów swoimi występami. Niezastąpionym wodzirejem był oczywiście Pan Tadeusz Kusz, który jak zwykle w subtelny sposób zabawiał wszystkich uczestników imprezy.

Na pamiątkę pierwszego jubileuszu Goście wpisali się też do kroniki systematycznie prowadzonej przez Panią Stanisławę Paterak – przewodniczącą Klubu Seniora „Platan”.

Pani Przewodnicząca oraz wszyscy członkowie Klubu Seniora serdecznie dziękują zaproszonym gościom za przybycie oraz urodzinowe prezenty i wiele miłych życzeń – będą one na pewno motywacją do dalszych działań.