Treść artykułu

PIKNIK WAKACYJNY W ZADĘBCACH

04/10/2023 Autor: admin
W niedzielę 13 sierpnia 2023 roku przy dawnej szkole w Zadębcach odbył się piknik wakacyjny, którego głównym organizatorem było Koło Gospodyń Wiejskich z Zadębiec przy wsparciu Wójta Gminy Trzeszczany i Gminnego Ośrodka Kultury.
Impreza rozpoczęła się o godzinie 15.00 i trwała do wieczora. Muzyczną oprawę pikniku zapewniły zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Trzeszczanach, a były to: „Stokrotki” z Nieledwi, „Echo” z Trzeszczan, „Zorzanie” z Zadębiec oraz „Niepokorni”. Najmłodsi uczestnicy mogli dowoli bawić się na dmuchanej zjeżdżalni, skorzystać z dmuchanych rzutek, przejechać się bryczką, obejrzeć wnętrze wozu strażackiego oraz spotkać się z policjantami. KGW Zadębce przygotowało także słodką niespodziankę dla dzieci w postaci lodów. Na wszystkich uczestników pikniku czekało także stoisko z bezpłatną watą cukrową i popcornem, kiełbaska z grilla oraz stół ze słodkościami, kawą i herbatą. Przez cały czas trwania festynu wszystkim towarzyszyła wspaniała, serdeczna atmosfera.
Dziękujemy Paniom i Panom z KGW za owocną i miłą współpracę przy organizacji tego wydarzenia, Panu Zdzisławowi Korzan za powożenie bryczką, panom policjantom za wizytę, druhom strażakom z OSP Zadębce za przyjazd wozem strażackim, a wszystkim pozostałym uczestnikom pikniku dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.