Pierwsze zajęcia w Kąciku Malucha

20/02/2013 Autor: admin

16 lutego 2013 roku rozpoczęliśmy w Bibliotece zajęcia z realizowanego od stycznia projektu „Kącik Malucha- bawi, uczy, słucha”.

Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 3-5 lat. Bardzo cieszymy się z zainteresowania naszą propozycją. Od początku lutego trwały prace nad przystosowaniem tego miejsca dla dzieci, więc było to pierwsze spotkanie w odnowionym kąciku. Dzieci musiały się poznać i obejrzeć dostępne zabawki aby poczuć się pewniej w nowym miejscu, dlatego te zajęcia miały formę zabawy. Wiemy, że dzieciom bardzo się to pierwsze spotkanie podobało. Jako, że zapisało się bardzo dużo chętnych byliśmy zmuszeni podzielić dzieci na dwie grupy.
GRUPA I

8. Hania Jakubowska
9. Maja Drewniak
10. Ania Mojsym