Odlotowy Dzień Dziecka z GOKiem

24/05/2016 Autor: admin

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na ODLOTOWY DZIEŃ DZIECKA pod Dom Kultury w Nieledwi 1 czerwca w godzinach 15:00-18:00. Czeka na Was wiele atrakcji wśród których znajdziecie:dmuchane zjeżdżalnie, basenik z piłeczkami, watę cukrową, popcorn, gry i zabawy. Ponadto, z racji przystąpienia Gminy Trzeszczany do Sportowego Turnieju Miast i Gmin na dzieci czekają również zabawy i gry sportowo-ruchowe przygotowane przez zaprzyjaźnione organizacje, instytucje i firmy tj: Szkoła Podstawowa w Mołodiatyczach, Stowarzyszenie Bliżej Dzieci, Stowarzyszenie Mołodiatycze To My, Rada Rodziców z Mołodiatycz,Gminny Ośrodek Kultury w Trzeszczanach, STUDIO STYLU I RUCHU Edyta Dobosz – Maciuk, Spółdzielnia Socjalna LABORATORIUM ANIMACJI, Stowarzyszenie Aktywnych Animatorów Kultury, Fundacja PODAJ DŁOŃ, Spółdzielnia Socjalna AMBASADA ANIMACJI, NA ROWERZE Kacper Maciuk.

Nie może Was tam zabraknąć;)