Treść artykułu

Odjazdowy Bibliotekarz

04/06/2013 Autor: admin

Gminna Biblioteka Publiczna w Trzeszczanach bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz 2013”, której celem jest integracja społeczności lokalnej, propagowanie zdrowego stylu życia poprzez sport oraz zmiana stereotypu postrzegania biblioteki i bibliotekarza, a także miła forma zagospodarowania czasu wolnego.

Dlatego włączając się w to działanie chcemy zaproponować udział w „Rajdzie rowerowym” na trasie Nieledew/Mołodiatycze-Trzeszczany-Bogucice-Nieledew, który organizujemy 08 czerwca 2013 roku. Wyjazd z placu Domu Kultury  w Nieledwi i jednocześnie ze Szkoły Podstawowej w Mołodiatyczach nastąpi o godzinie 11.00. W Trzeszczanach przed  Biblioteką mamy krótki odpoczynek i około godz. 12.00 ruszamy dalej. Metą wycieczki będzie świetlica wiejska w Bogucicach, gdzie dla uczestników zostanie przygotowane ognisko.
Zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy prowadzone są do 06 czerwca (czwartek) w GBP w Trzeszczanach lub pod nr tel. 84/6575079.Mamy nadzieję, że wszyscy spędzą miło czas z biblioteką.

W razie opadów deszczu rajd odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy na naszej stronie internetowej.