„Nie było miejsca dla Ciebie…”- Koncert Kolęd

15/01/2020 Autor: admin

6 stycznia 2020 roku odbył się w Domu Kultury w Nieledwi koncert kolęd pt. „Nie było miejsca dla Ciebie…”. W koncercie wzięli udział zaproszeni goście w osobach: pan Stanisław Czarnota – Wójt Gminy Trzeszczany, pan Radosław Maksymowicz – Dyrektor KRUS Zamość, reprezentował posła na sejm RP Sławomira Zawiślaka, Ks. Janusz Granda -proboszcz miejscowej parafii, Ks. Marek Barszczowski – proboszcz parafii Trzeszczany, Ks. kan. Włodzimierz Kwietniewski, wikariusz Ks. Mateusz Kopa, Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy Pani Barbara Serafin, przedstawicielki kół gospodyń i klubów seniora z terenu gminy Trzeszczany. Koncert kolęd rozpoczął się jasełkami w wykonaniu  dzieci ze Szkoły Podstawowej w Nieledwi.
W podziękowaniu za wspaniałe przedstawienie dzieci były częstowane słodkościami ufundowanymi i wręczanymi przez Wójta Gminy Stanisława Czarnotę. Podczas koncertu zastały wręczone nagrody dla uczestników konkursu na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową. Publiczność miała również przyjemność posłuchać pięknie zaaranżowanych kolęd
i pastorałek w wykonaniu zespołów działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Trzeszczanach tj., zespół wokalny dziecięcy, zespół „Stokrotki”, zespół „ECHO” z Trzeszczan, zespół „Zorzanie „ z Zadębiec, zespół „Ostrowiacy” z Ostrówka oraz zespół „Niepokorni”.
Bardzo cieszy fakt, że tak dużo mieszkańców naszej gminy zdecydowało się spędzić z nami niedzielne popołudnie wsłuchując się w piękno kolęd
i pastorałek za co serdecznie dziękujemy.