Treść artykułu

Klub Seniora „Cisza” ma 2 lata

16/02/2018 Autor: admin

Dnia 13 stycznia 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Trzeszczanach odbył się II Jubileusz Klubu Seniora „ Cisza”, na który to przybyli również zaproszone delegacje z sąsiednich zaprzyjaźnionych Klubów.Jubileuszowe uroczystości uświetnili swym przybyciem znamienici goście a wśród nich m.in.: Stanisław Czarnota – wójt Gminy Trzeszczany, Leszek Czerwonka – wicestarosta Powiatu hrubieszowskiego, proboszcz Parafii w Trzeszczanach ks. Marek Barszczowski wraz z kapłanami: ks. kan. Włodzimierzem Kwietniewskim oraz ks. Piotrem Skórą i wiele, wiele innych zaproszonych osób.

Uroczystość otworzyła Pani Maria Gałka, która w imieniu seniorów powitała przybyłych gości, przedstawiła historię działalności Klubu, życząc udanego, pełnego wrażeń wieczoru. Byli znamienici goście, były okolicznościowe przemówienia, życzenia i prezenty.  Na tą okazję przygotowany został również występ zespołu ludowego. Koncert rozpoczął zespół ludowy „ECHO” z Trzeszczan a po nim wystąpiły Panie z zaproszonego Klubu Seniora z Rejowca, które swym śpiewem sprawiły miłą niespodziankę Jubilatom.

Dla wszystkich przewidziano smaczny poczęstunek. Przepyszne wspaniałości, pod jakimi wręcz uginały się przygotowane dla gości stoły, ciepła i serdeczna atmosfera, dźwięki muzyki – wszystko to spowodowało, że ten jubileuszowy zimowy wieczór upłynął radośnie i przyjaźnie.

W imieniu członków Klubu Seniora serdeczne podziękowania kieruję do wszystkich, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i znaleźli czas by w tym ważnym dla nas momencie być z nami.

Bardzo serdecznie dziękuję naszym władzom i księżom z naszej parafii za obecność i szczególne wsparcie.

Dziękujemy sponsorom za doraźną pomoc w przygotowaniu naszego Jubileuszu. Serdeczne podziękowania kierujemy do pracowników GOK-u, którzy zarówno od strony technicznej jak i artystycznej uświetnili tą uroczystość.

Tekst: Janina Mazur
Foto: Marek Ryś