„Kącik Malucha- bawi, uczy, słucha”- spotkanie informacyjne

02/02/2013 Autor: admin

„Kącik Malucha- bawi, uczy, słucha” to projekt realizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Trzeszczanach od 01 stycznia do końca czerwca 2013 roku. Jest on skierowany do dzieci z terenu Gminy Trzeszczany w wieku 3-5 oraz ich rodziców.

Oferta obejmuje spotkania raz w tygodniu, podczas których będziemy proponowali zajęcia plastyczne, ruchowe, projekcje bajek oraz spotkania ze specjalistami (psycholog, logopeda). Spotkanie informacyjne odbyło się 30 stycznia 2013 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzeszczanach. Uczestnicy spotkania w formie krótkich prezentacji zostali zapoznani z celami i założeniami projektu. Następnie ustalono termin pierwszych zajęć dla dzieci i rodziców: dla młodszej grupy na 15 lutego 2013 roku o godzinie 12.00 oraz dla starszej grupy na 16 lutego o godzinie 11.00. W spotkaniu uczestniczyły także dzieci, dla których przygotowano miejsce do zabawy, a na zakończenie wszystkie maluchy dostały baloniki. Jest nam bardzo miło, że tyle osób przyjęło nasze zaproszenie.
Wiemy także, że dzieciom bardzo się podobało i już pytają rodziców kiedy znowu pójdą do Biblioteki 😉
Dzieciaczki!!! Już niedługo 😉 Czeka Was niespodzianka w Kąciku Malucha 😉 Nie poznacie go 😉

Wszystkich, którzy jeszcze chcieliby wziąć udział w projekcie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 84/6575079 lub osobiście w GBP w Trzeszczanach.
Serdecznie zapraszamy!!!

Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków otrzymanych od Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek
Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.