Treść artykułu

Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Trzeszczany

04/07/2022 Autor: admin
W dniu 21 czerwca na boisku sportowym w Nieledwi odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Trzeszczany. Organizatorem turnieju był Wójt Gminy Trzeszczany oraz Szkoła Podstawowa w Nieledwi. W rozgrywkach uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Trzeszczany: SP w Nieledwi, SP w Trzeszczanach i SP w Mołodiatyczach. Funkcję arbitra głównego turnieju objął Pan Jacek Paradowski. Każda z drużyn rozegrała mecz 2×10 min. Rywalizacja przebiegała w następującej kolejności:
Kategoria dziewcząt:
– SP Nieledew – SP Trzeszczany (3:0)
– SP Mołodiatycze – SP Nieledew (0:4)
– SP Trzeszczany – SP Mołodiatycze (1:1)
Kategoria chłopców:
– SP Nieledew –SP Mołodiatycze (6:0)
– SP Trzeszczany – SP Nieledew (0:4)
– SP Mołodiatycze – SP Trzeszczany (0:3)
Wyniki Gminnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Trzeszczany w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:
• Kategoria dziewcząt:
I Miejsce – SP Nieledew
II Miejsce – SP Trzeszczany
III Miejsce – SP Mołodiatycze
• Kategoria chłopców:
I Miejsce – SP Nieledew
II Miejsce – SP Trzeszczany
III Miejsce – SP Mołodiatycze
Królową strzelców turnieju została Milena Puchalska, a zaszczyt króla strzelców przypadł Kacprowi Wysockiemu, którzy są uczniami Szkoły Podstawowej w Nieledwi. Zwycięzcy otrzymali z rąk Wójta Gminy Trzeszczany Pana Stanisława Czarnoty puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom turnieju. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za uczestnictwo w turnieju, dostarczenie tylu sportowych emocji, jak również prezentację zdrowej rywalizacji sportowej. Brawo!