FESTYN WAKACYJNY W TRZESZCZANACH DRUGICH

11/08/2023 Autor: admin
W minioną niedzielę przy świetlicy wiejskiej w Trzeszczanach Drugich odbył się festyn wakacyjny, którego głównym organizatorem było Koło Gospodyń Wiejskich, Pani sołtys oraz Rada Sołecka przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury. Impreza rozpoczęła się o godzinie 15.00 i trwała do późnych godzin wieczornych. Wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z przygotowanych przez Panie z KGW słodkości w postaci różnych wypieków, waty cukrowej, popcornu i grilla. Najmłodsi uczestnicy dodatkowo mogli dowoli bawić się na tzw. „dmuchańcach” i wziąć udział w bloku zabaw przygotowanych specjalnie dla nich. Muzyczną oprawę pikniku zapewniły zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Trzeszczanach, a były to: „Stokrotki” z Nieledwi, „Echo” z Trzeszczan, „Zorzanie” z Zadębiec oraz „Niepokorni”. Do tego wszystkiego trzeba jeszcze dodać wspaniałą, miłą atmosferę, która towarzyszyła przez cały czas trwania festynu.
Dziękujemy Paniom z KGW, Pani sołtys i Radzie Sołeckiej za owocną i miłą współpracę przy organizacji tego wydarzenia, a wszystkim pozostałym uczestnikom festynu dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.