Dzień Dziecka w Nieledwi

04/06/2013 Autor: admin

W niedzielę 2 czerwca 2013 roku Klub Seniora „Platan” i Gminny Ośrodek Kultury zorganizowali dla dzieci imprezę z okazji Dnia Dziecka.

Przed Domem Kultury w Nieledwi przeprowadzono szereg gier i zabaw dla dzieci, m.in. zabawy, zgadywanki i gry, „Angielski na wesoło”, konkursy sprawnościowe i ruchowe. Do wspólnych zabaw włączyli się również seniorzy i rodzice, co dzieciom sprawiło wiele radości. Do pań malujących twarze ustawiały się kolejki dzieci w różnym wieku.

Panie i panowie z Klubu Seniora zajęli się przygotowaniem i wydawaniem kiełbasek  z grilla, które bardzo dzieciom smakowały.

Cieszymy się, że mogliśmy umilić Wam niedzielne popołudnie i dziękujemy za tak liczne uczestnictwo w zabawach.

Dziękujemy także sponsorom imprezy: Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Gminy w Trzeszczanach, Pani Elżbiecie Całka i Państwu Agacie i Leszkowi Wojtakom – właścicielom sklepów w Nieledwi.