Dzień Działacza Kultury w Zadębcach

09/07/2019 Autor: admin

6 lipca w Zadębcach odbyły się obchody Dnia Działacza Kultury. Organizatorami uroczystość był zespół śpiewaczy „Zorzanie” oraz Gminny Ośrodek Kultury. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Wójt Gminy Trzeszczany – Pan Stanisław Czarnota, Przewodniczący Rady Gminy – Pan Mariusz Pietnowski, Radny Rady Gminy a zarazem sołtys wsi Zadębce – Pan Michał Panas, członkowie zespołów śpiewaczych działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Trzeszczanach, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich oraz stowarzyszenia działające na terenie Gminy Trzeszczany. Wójt Gminy – Pan Stanisław Czarnota wręczył uczestnikom spotkania pamiątkowe podziękowania z okazji Dnia Działacza Kultury. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze przy dźwiękach muzyki.