Dzień Babci i Dziadka w Domu Kultury

31/01/2017 Autor: admin

22 stycznia 2017 roku Gminny Ośrodek Kultury uczcił Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość rozpoczęła wierszem własnego autorstwa Pani Janina Mazur. Specjalnie dla babć i dziadków wystąpiły uczniowie klasy „0” ze Szkoły Podstawowej w Nieledwi oraz zespół Promyczki. Życzenia w formie wierszyków złożyły dzieci uczestniczące w zajęciach Ferii zimowych. Głos zabrał także Wójt Gminy Trzeszczany Pan Stanisław Czarnota, który wręczył pamiątkowe medale wszystkim obecnym babciom i dziadkom. Dobrą zabawę zapewniła Kapela z Grabowca. Na zakończenie uroczystości odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Super Senior”, który został ogłoszony podczas Dnia Seniora. Zgłoszono dwie kandydatury: Pani Marii Gałka i Pani Stanisławy Mojsym. Łącznie w konkursie oddano 92 ważnych głosów. Większość głosów- 66, i jednocześnie tytuł Super Seniora zdobyła Pani Stanisława Mojsym.Serdecznie gratulujemy.
Nagrody ufundowane przez GOK Trzeszczany wręczył Wójt Gminy Pan Stanisław Czarnota.
Serdecznie dziękujemy Paniom z KGW Trzeszczany za upieczenie pysznych ciast na słodki stół.