Druga rocznica działalności Klubu Seniora „Platan” z Nieledwi

28/01/2014 Autor: admin

26 stycznia 2014 roku w Domu Kultury w Nieledwi Klub Seniora „Platan” świętował drugą rocznicę swojej działalności.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście w osobach: wójt gminy Trzeszczany Pan Mirosław Kutera z małżonką, wicestarosta powiatu hrubieszowskiego Pan Leszek Czerwonka oraz Pan Paweł Kłosiński z Wydziału Kultury Starostwa Powiatowego, proboszcz parafii Nieledew ks. Janusz Granda, przewodniczący Rady Gminy Trzeszczany Pan Czesław Sykut, sołtys wsi Nieledew Pan Stanisław Czarnota, przedstawiciele współpracującego z Klubem stowarzyszenia „Kamienie Milowe”: prezes Pani Justyna Krawczyk i Pan Damian Szaruga, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Horodle Pani Stanisława Czujka, dyrektor i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Trzeszczanach, zaprzyjaźniony Klub Seniora „Druga Młodość” z gm. Horodło, Klub Seniora „Pojednanie” skupiający mieszkańców Ostrówka i Gdeszyna, przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich   z Nieledwi oraz oczywiście wszyscy członkowie Klubu Seniora „Platan”.

Przewodnicząca Klubu Pani Stanisława Paterak oraz Pan Tadeusz Kusz rozpoczęli uroczystość od powitania zaproszonych gości i przyjęcia wielu życzeń i prezentów. Następnie wszyscy z zainteresowaniem obejrzeli występy dziecięcych grup tanecznych przygotowanych pod kierunkiem Pani Doroty Borys – instruktora GOK Trzeszczany; dzieci zatańczyły walca, jive′a, salsę i cha-chę. Kwiaty od wszystkich seniorów otrzymała najstarsza seniorka Klubu Pani Maria Kuśmierek.

Seniorzy wystąpili też z własnym przygotowanym przez siebie montażem słowno-muzycznym.

W trakcie uroczystości wybrano również Króla i Królową Seniorów, zostali nimi członkowie Klubu Seniora „Druga Młodość” z gm. Horodło.

Wspaniałe humory, dobre potrawy i miła muzyka były wspaniałym dopełnieniem tej pięknej uroczystości.

Wszystkim Seniorom życzymy przede wszystkim zdrowia, wielu lat życia, czerpania radości z dnia codziennego i jak najwięcej spotkań w Klubie.