Atrakcje Ferii Zimowych w GOKu

30/01/2017 Autor: admin

Zajęcia podczas Ferii zimowych już za nami. Przez dwa tygodnie dzieci mogły korzystać z atrakcji, jakie oferował Gminny Ośrodek Kultury. Pierwszy tydzień odbył się w Domu Kultury w Nieledwi pod hasłem „W Krainie lodu”. W drugim tygodniu bawiliśmy się z dziećmi w Świetlicy wiejskiej w Trzeszczanach „W krainie czarów”. Było mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Jedną z nich był koncert rapera o pseudonimie „Kolah”. W tym miejscu kierujemy serdeczne podziękowania Pani Monice Gardzioła za oprawę fotograficzną koncertu. Dziękujemy także Klubowi Seniora „Platan” z Nieledwi za pomoc w organizacji zajęć „Ziemniakowa”. Mamy nadzieję że dzieci były zadowolone z uczestnictwa w feriach z GOKiem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.