Wakacje w Domu Kultury w Nieledwi

26/08/2015 Autor: admin

W dniach 10-14 sierpnia 2015 roku Biblioteka w Nieledwi wspólnie z GOK zorganizowała zajęcia wakacyjne dla dzieci.
Podczas zajęć zorganizowano spotkanie  z policją na temat bezpieczeństwa oraz z Klubem Seniora „Platan”. Podczas zajęć z seniorami dzieci pod czujnym okiem Pani Stanisławy Paterak układały ogród warzywny, był konkurs na nakrycie stołu oraz wspólne zabawy i gry. Klub Seniora poczęstował uczestników pysznymi racuszkami z jabłkami oraz kisielem – każde dziecko wykonało dekorację swojego kisielu. Uczestnicy wakacji wspólnie malowali obrazy pt.”Wakacje” i „Zielona łąka” oraz uczestniczyli w zawodach i konkursach. W ostatni dzień odbyła się wycieczka do „Wioski strachów” w Moroczynie i „Ziemniakowa” w Nowosiółkach,  gdzie dzieci wykonywały pieczątki, ludziki i zwierzęta z ziemniaków. Mamy nadzieję, że nikt się nie nudził i wszyscy miło spędzili czas z nami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za  wspólną zabawę. Zapraszamy w następne wakacje.