Daily Archives: 08/01/2019

Koncert Kolęd 06.01.2019 r.

6 stycznia 2019 roku odbył się w Domu Kultury w Nieledwi koncert kolęd pt. „Śpiewajmy i grajmy Mu…”. W koncercie wzięli udział zaproszeni goście w osobach: pan Stanisław Czarnota – wójt gminy, proboszcz miejscowej parafii Ks. Janusz Granda, proboszcz parafii Trzeszczany Ks. Marek Barszczowski, Ks. kan. Włodzimierz Kwietniewski, wikariusz Ks. Mateusz Kopa, Radny Rady Powiatu Hrubieszowskiego pan Patryk Czerwonka oraz radni, sołtysi, przedstawicielki kół gospodyń i klubów seniora z terenu gminy Trzeszczany.
Koncert kolęd rozpoczęły dzieci z Koła Misyjnego działające przy szkole Podstawowej w Trzeszczanach przygotowane przez panią Barbarę Gryn.
W trakcie swego występu członkowie Koła Misyjnego zbierali do puszek datki przeznaczone dla dzieci w Burundi i Ugandzie.