Dzień: <span>2013-06-04</span>

Warning: Use of undefined constant amadeoGetPostImage - assumed 'amadeoGetPostImage' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wordpress/wp-content/themes/amadeo-pro/archive.php on line 16

Odjazdowy Bibliotekarz

4/06/2013

Gminna Biblioteka Publiczna w Trzeszczanach bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz 2013”, której celem jest integracja społeczności lokalnej, propagowanie zdrowego stylu życia poprzez sport oraz zmiana stereotypu postrzegania biblioteki i bibliotekarza, a także miła forma zagospodarowania czasu wolnego.

Dzień Dziecka w Nieledwi

4/06/2013

W niedzielę 2 czerwca 2013 roku Klub Seniora „Platan” i Gminny Ośrodek Kultury zorganizowali dla dzieci imprezę z okazji Dnia Dziecka.